вівторок, 11 березня 2014 р.

Модуль 1. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме:
1) навчитися ефективно організовувати дослідження під час роботи учнів над навчальним матеріалом за методом проектів
2) навчитися оцінювати роботу кожного учня в групі, яка працює над завданням

При роботі над модулем я замислилася, як можна використати відомі соціальні сервіси у навчально-виховному процесі. Нажаль, технічні можливості моєї школи не можуть надати кожному учневі необхідний доступ до світових освітніх ресурсів, а на самодисципліну дітей мало надії. Проте сподіваюсь, що робота на курсах допоможе мені так формулювати цілі навчання, підбирати тематику проектів, ставити такі завдання, щоб учнів все ж таки знайшли можливість ефективно навчатися не лише в школі.

Немає коментарів:

Дописати коментар